• menzes po porode

    dobry den pani doktorkaa, chcem sa opytat, som 9 mesiacov po porode a lprvy menzes som dostala po polroku.dalsi mi vsak meskal tri tyzdne a teraz cakam treti a nic a vyzera to tak ze tak skoro ani nebude, kedze som este nepostrehla ovulaciu a tiez podla toho ze tie dva razy co mi prisiel tak ho predchadzali tri tyzdne bolesti akoby som uz mala, a ked bolesti skoncili, za dva dni prisiel menzes..teraz mi uz mal prist opat , ale nic a ani bolesti ani ovulku nemam, takze pocitam ze to bude meskat e ste dlhsie..je to vobec normalne?pripominam ze kojim a pohlavny styk bol len obcas a aj to len s kondomom, ktory sa nijako neporusil, preto nepredpokladam, zeby som bola tehotna..kojim, ale cez den malo, a vnoci aj kazdu hodinku, len to som aj predtym ..dakkujem za odpoved

    Dobrý deň prajem,
    je to absolútne normálne, nemusíte sa obávať, menzes počas kojenia je veľmi nepravidelná záležitosť.