• Vzrušenie

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň mám 19 rokov a chcem sa Vás opýtať. Mala som už dva krát pohlavný styk, ale vôbec ma to nevzrušovalo. Prečo ?? .... a mala som troška alkoholu v sebe ale si myslím že to príčina nebola .... Ďakujem za Vašu odpoveď

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne a veľmi ťažko sa radí takto na diaľku. Takmer každú ženu vzrušuje niečo iné, niektoré majú pôžitok už z prvého milovania iné nie. Intímne sa porozprávajte s vašim partnerom, povedzte mu čo sa Vám páči resp. čo by sa Vám páčilo. Určite z toho nebuďte v strese a utrápená, je to len o akejsi vnútornej pohode, príťažlivosti a súlade s vašim partnerom.