• Krvácanie mimo menštruácie

    , Autor: Patra

    Dobrý deň veľmi prosím o odpoved som veľmi vystrašená momentálne som na dovolenke a už 2 dni krvácaním jasno červená krv menstruacia to nebude pretože 23.7 mi skončila (začala 18.7) dnes je 31.7 nič má neboli ani neužívam žiadne lieky...:/

    Dobrý deň, odsledujte si to, ak ste cestovali na dovolenku letecky, alebo mali poslednú dobu stresové obdobie, je možné, že pod týmito vplyvmi je menštruačný cyklus rozhádzaný. Takto sa Vám ale objektívne neviem vyjadriť. Pri pretrvávaní alebo zhoršení zdravotného stavu navštívte gynekológa.