• Dlhodobe bolesti

    , Autor: Džul89

    Dobry den bola som na mgr a chcela by som vediet co to znamena...Záver:
    Signálové zmeny myometria s viacyrými drobnými hypersignálnymi fokusmi,
    junkčná zóna hraničnej veľkosti (dif.dg. adenomyóza).
    Fokálne ložisko pravého ovária so signálom tuku (dif.dg. dermoidná
    cysta, lipóm).
    Lem tekutiny v cavum Douglasi.
    * DG:
       D27  Nezhubný nádor vaječníka

    Dobrý deň, podľa nálezu máte popisované nevýznamné drobné myómčeky maternice, na pravom vaječníku máte zrejme dermoidnú cystu a v malej panve malé množstvo voľnej tekutiny.