• biely výtok pri sexe

    , Autor: 485

    Dobrý deň. Mám tesne pred 18-kou a so svojím priateľom mávame sex s ochranou. Zo začiatku som mala priezračný výtok. No nejaký ten mesiac už je hustý biely. Necítim žiadne bolesti a nepostrehla som ani ďalšie problémy. Je to v poriadku alebo sa môže o niečo jednať?

    Dobrý deň, pošva za normálnych okolností produkuje sekrét, ktorý môže byť číry alebo mierne do biela sfarbený. Nemusí sa jednať o patologický výtok. Môžte si skúsiť aplikovať vaginálne výplachy, napríklad Clogin alebo Rosalgin, vaginálne probiotiká sú tiež veľmi nápomocné. Ak sa vyskytnú ťažkosti, navštívte Vášho obvodného gynekológa.