• Kombinacia HAK a spermicid

    , Autor: Lukyy

    Dobry den,
    S priatelkou sme pred rokmi zacali mat sex, akurat ze vtedy pouzivala dvojhormonovu HAK.

    Pred rokom jej zacali problemy s vysokym tlakom,tak prestala uzivat HAK, teraz zacala pouzivat znova,ale bezpecnu, progestinovu,jednohormonovu, Azalia.

    Ako, mala by byt rovnako bezpecna ako dvojhormonova, ale aj tak.
    Ide o to,ze po rokoch sme sa rozhodli ze skusime ist bez kondomi a naplno.
    Kombinaciu HAK a spermicid chceme pouzit len v pripadoch ked pojdeme naplno, vo zvysne dni nam staci len HAK.
    Cital som na nete ze HAK je efektivna na 99,70%, avsak spolu so spermicidom je az 99,95%. Konkretne jednohormonova.
    Chceme tuto kombinaciu na 100%, ak sa teda fakt moze pouzivat, a ma len pozitivny vplyv na efektivitu.

    Aky spermicid z lekarne by ste nam prosim odporucili? Alebo sa moze hocijaky? Otazka penazi nie je v tomto pripade u nas problem,tolko si priplatime za to obcasne naplno :).
    Dakujem, pekny den.

    Dobrý deň, na trhu je veľké množstvo spermicídnych prípravkov, účinky majú všetky prakticky rovnaké. Určite Vám ochotne poradia v lekárni.