Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ockovanie

    pani doktorka, kolko dostavate od pohrebnych sluzieb, za to za ockujete? a dakujem za velmi obiektivnu odpoved na predchadzajucu otazk a tesim sa na dalsiu smiesnu odpoved. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Vy ste sa ma pýtali koľko dostávam za očkovaciu látku. Je to taká istá hlúpa otázka, ako táto.