Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • otázka

    dobrý deň.Chcem sa opýtať.Pri odbere krvi na zistenie či ma treba očkovať proti žltačke my vyšli výsledky že ma nie je potrebné očkovať ,nakolko mám dostatok obraných látok .Žltačku som nikdy nnemala

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Zltacku mozte prekonat bey toh z o tom viete. Bud prebhne ako bezne ochrenie pdobn infekcii dzchacich ciest aleb angina aleb ako nekmplikovane chrnie zazivacieho traktu.Ni kazdy ma typicke prejavy so zozltnutim