Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • preockovanie

    Pekny den,
    syna som dala zaockovat proti zltacke typu A v juny 2008. Nasa pediatricka ma neupozornila na termin prockovania a tak sme mu druhu vakcinu (HAVRIX 720) aplikovali vo februari 2010. Je to problem? Bude chraneny proti tomuto ochoreniu? Popripade co navrhujete.
    Dakujem
    Zuzana

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to v poriadku, bude určite bezpečne chránený proti tomuto ochorenieu, podľa všetkých doteraz známych informácii doživotne.