Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Kŕmenie

    , Autor: Maaryen

    Dobrý deň.Mám 5 mesačného syna začala som ho prkrmovať prvé že som si uvarila a pomixovala mrkvu no odmietal mi ovoriť ústa tak som mu v lekarkni dala objednať už hotovú karotku so zemiakom aj dyňu s ryžou reakciu chvála Bohu nemal žiadnu,ale mám taký pocit,že od toho dňa nekľudne spi furt sa budí,vrti niekedy aj plače myslela som,že to bude aj zúbkami,ale skôr si myslím,že to bude príkrmom.Papa od narodenia UM Sunar má aj dosť riedku stolicu a veľmi ťažko sa mu odgrguje niekedy až plače kým si odgrgne myslela som,že aj mlieko zmením … bola by som vďačná za každú radu a váš názor

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Tu je rada dosť ťažká.
    Podľa popisu dieťatku nič nie je. Komerčne pripravované pokrmy ak sa dávajú presne podľa veku pre ktorý sú určené, nebývajú problémom. Skôr by som hľadala také, ktoré neobsahujú ryžu, určite také netreba dávať viac ako 1x týždenne, mohlo by ho to zapekať