Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Krupica

    , Autor: zuzanah123

    Dobrý deň pani doktorka, môžem dať 5 a pol mesačnej dcére po zeleninových príkrmoch pšeničnú detskú krupicu?
    A z mäsa môžem začať telacím ?

    Dakujem vopred za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem prečo by ste po zeleninovomsovom príkrme / nereba otáľať s podávaním mäsa, môže to byť reľacie, králičie, kuracie alebo morčacie/ mala dosať peničnú detskú krupicu, príkrm stačí. Ak je hladná, spočiatku treba dokŕmiť mliekom. / kojenie, umelé mlieko/.