• Ochrana babatka v brusku

    , Autor: Lucia_Gatialová_0121102817

    Dobry den, dnes nam vbehol do krizovatky iny vodic, manzel to nastastie dobrzdil. Trosku som si buchla kolena, ale to je vsetko, viac som sa zlakla. Brusko som si nebuchla, aktualna som v 31 tt. Citim, ze sa mala hybe, aj kopka. Myslite si, ze babatku sa mohlo nieco stat, pripadne ci jej mohlo ublizit to, ze som sa zlakla? Neviem, do akej miery je babatko v brusku chranene plodovou vodou.
    Dakujem

    Dobrý deň,
    ak nedošlo k nárazu na brucho, tak je plod v bezpečí. Ale aj tak sa odporúča vždy po nehode a páde kontrola v nemocnici. Zľaknutie plodu neublíži.