• Mykoza 2 tyzdne pred porodom

    Dobry den, pan doktor. Potrebujem vasu radu. Do porodu mam 2 tyzdne (mozno aj menej) a dosli mi vysledky z posledneho vyteru. Zistili mi ze mam candida albicans a escherichia coli. Predpisal mi Macmiror kopmlex -vaginalne gulocky, na 6 dni. Tie som brala uz aj v 2. trimestri, ale asi mi velmi nezabrali, ked sa mi to vratilo. Ake to moze mat podla vas nasledky, ak sa to celkom neprelieci a pojdem rodit? moze to mat vplyv na dieta? mozu sa tie kvasinky nan preniest? co vsetko hrozi? nebol by lepsi cisarsky rez? dakujem za odpoved.

    |Dobrý deň,
    závisí či máte nejaké problémy, výsledok kultivácie je nezaujímavý. Ak máte výtok a pálenie, tak sa Macmirorom preliečte, bude sa lepšie hojiť poranenie. Na plod sa to neprenáša a cisársky rez je kvoli mykoze zbytočný.