• Vitaminy v tehotenstve

    Dobry den pan doktor,ja by som sa chcela opytat ci mozem v zaciatku tehotenstva pokracovat v uzivani vitaminov kyselina listova s vitaminmy B2, B6, B12, vsetko v jednej tablete. Pouzivala som to pred otehotnenim a neviem ci mozem pokracovat a taktiez sa chcem spytat na uzivanie vitaminu C sumive tablety v tehotenstve.
    Dakujem

    Dobrý deň,
    je to síce zbytočné, ale berte to, podopríte farma priemysel, teraz v čase krízy aspoň udržíme v únií zamestnanosť.
    I keď keby ste miesto toho denne zjedla kilo jabĺk, tak by ste podporila farmárov.