• otehotnenie po vyvolavacke???

    dobry den p. doktor,
    mam 2.5 rocneho synceka a teraz sa znovu snazime o dalsie babo, ale moc sa nam nedari. pri prvom sme sa snazili cca rok /dr. ma upozornovali, ze budem mat problem, nakolko som mala v minulosti problemy s nadmernym mnozstvom muzskych hormonov/, nakoniec som otehotnela mesiac po tom, ako mi po meskajucej menstruacii bola pichnuta vyvolavacia injekcia. myslite, ze to mohlo nejako spolu suvisiet, alebo to bola cisto nahoda? menzes som mavala aj mavam v ramci normy, nie vzdy presne na den, ale tak cca 30-32 dnovy cyklus.
    dakujem za vas cas aj odpoved,
    vsetko dobre,
    erika

    Dobrý deň,
    nie nesúvisí to s tým, ale vhodné je doplniť gestagény na druhú fázu cyklu.
    O úprave životosprávy a primeranej hmotnsoti ani nehovorím