• Svrbenie

    Dobrý deň. Som 3 týždne po pôrode ešte trocha krvácam ale mám taký problém začalo ma to zo spodu svrbieť štichy ma už nebolia prosím čo by som si mohla nato kúpiť? Niečo čo konečne zaberie mala som to aj pred tehotenstvom a občas počas tehotenstva brala som canesten masť a na preliečenie macmirror. Ďakujem

    Dobrý deň,
    takto je pomerne ťažko odlíšiť, či sa jedná o mykozu, alebo Vás svrbí hojaca sa jazva.
    Skúste si kúpiť Rosalgin a oplachovať si vonkajšie rodidlá, malo by to pomôcť pri hojení. Ak by to pretrvávalo napriek tejto liečbe alebo by as pridal aj hojnejší výtok, kúpte si mastičku na mykozu.