• ????

    Dobri den pan doktor chcela som sa spitat co je vhodnejsie pharmatex krem alebo cpiky a co ma lepsi ucinok?

Podobné otázky

  • Lomexin

    Dakujem za odpoved.
    Len ze ten krém je tiez do vnútra nie ja iba sa natierať , v balení bol aj špeciálny aplikátor a preto som sa ani doktora nepytala ako si ho mam davat????????‍♀️

  • Prepáčte že zas k tomuto

    Mala som ten sex 20.11. mal síce kondóm ale vystriekal sa na mňa, nie do mňa, potom som užila escapelle deň po Tom a menzes mi prišiel normálne 2.12. s tým že dnes ráno som robila test a negatívny, no menzes mi neprišiel len trocha ružového vyšlo. Môže byť že test stále neukazuje po 41 dňoch alebo to len ten escapelle takto rozhodí? Ďakujem za odpoveď a šťastný nový rok ????

    Dobrý deň,
    je to spôsobené tým escapelle, je to silná homornálna nálož podaná naraz. Dajte si predpísať normálnu antikoncepciu a nemusíte riešiť podobné situácie.

  • Ster z močového ústrojenstva

    Dobrý deň
    Viem,že toto je otázka na urologa,ale dneska mi brali ster z močového ústrojenstva, vyšetrenie sa dalo vydržať u urologa ale prvé cikanie bola taká bolesť ,čo som nečakala a krvácam stále do ordinácie som sa nedovolala a to skúšam stále ,myslíte ,že je to v poriadku ?stále mi tečie čerstvá krv ????ďakujem

    Dobrý deň,
    pri odbere zrejme došlo k poraneniu sliznice močovej rúry, stav by sa mal rýchle upraviť. Ak nie a bude pretrvávať krvácanie, je potrebné urologické vyšetrenie.

  • Orgazmus

    Dobrý deň, chcem sa opýtať, je podľa Vás normálne, (nemôže to spôsobovať niake zdravotne problémy ) že keď máme s partnerom predohru pred pohlavným stykom, tak po vniknutí jeho prstov do 15 sekúnd vystreknem tak že je “kaluž” podomnou, a niekoľkokrát po sebe v priebehu minúty aj 5krat (viac sme neskúšali lebo to bolo až hrôzostrašne koľko toho je (pre mňa) ) ???? vždy sa to deje. Ale len pri prstovani.
    Miestami si myslím že to neni normálne, až tak, tak radšej sa opýtam odborníka.

  • Zvysena davka magmezia

    Dobry den, pan doktor,

    Od 25tt som uzivala asi mesiac magnezium maxwinn. Az teraz ked som presla na inu znacku (magnerot) som si uvedomila, ze prijem magnezia bol pravdepodobne vyssi ako mal byt (3 tbl. denne, co je 352 mg cisteho horcika). Brala som to z dovodu rizika predcasneho porodu, mam skrateny krcok na 25mm od 25tt. Taktiez je presiaknutejsi.
    Mohol prosim vas zvyseny prijem poskodit babatko? Mam velke obavy ???? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    magnézium plod nepoškodzuje, rovnako však ani nepredlžuje graviditu. Ak máte skrátený krčok, je indikované podanie gestagénov do pošvy.