• Duohadton

    Dobrý večer mám 51 rokov do júna 2024 som mala pravidelne menštruáciu bez problémov žiadne ťažkosti potom mi meškalo 2tyzdne a dostala som ale menstrzacia už bola iná silnejšia s kúskami na 6 deň mi predpísala Dr duphaston ktorý mi zastavil krvácanie po 4 dňoch následne som prestala brať duphaston a po dvoch dni sa mi vrátilo krvácanie a znova tak že sílnejsie s kúskami na to som začala znova brat duphaston zastavilo mi po 4 dňoch ale dodnes mám splnenie 7dni
    Duphaston mám braťako dlho ?

    Dakujem

    Dobrý deň,
    vynecháva Vám ovulácia a ideálne by bolo nastaviť Vás na hormonálnu liečbu dlhodobejšie. To sa musíte poradiť s lekárom, lebo po vysadení duphastonu zase začnete krvácať.