• miesto menstruacie hnedy vytok

    Dobrý deň,
    prosím o radu. Namiesto menštruácie mám iba hnedý výtok, ktorý trvá už 8 deň. Najprv bol úplne tmavý a teraz je už troška svetlejší. Tehotenský test som mala negatívny. Čo to môže znamenať? Menštruáciu mávam pravidelnú každých 31 dní ale toto sa mi este nikdy nestalo.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak máte test negatívny tak to berte ako normálnu zmeny menštruáciu, zrejme sliznica narástla na menšie rozmery, osobne by som Vám poradil ešte raz si zopakovať tehotenský test s odstupom.