• opakovaná mykóza

    Dobrý den, od februára mám problém s opakujúcom sa mykózou (každý mesiac), predtým som ju nikdy nemala, moj gynekolog ma liečil všeljakými čípkami a masťami ale vždy sa vráti, naposledy mi vynadal, že robím niečo ja zle. Skúšala som všetko, zatiaľ nič nezaberá, beriem wobenzym, probiotiká, držím protiplesňovú diétu. Som z toho už nešťastná, čo mám robiť?
    dakujem, M.

    Dobrý deň,
    okrem bežných opatrení je vhodná dokladná a dlhodobá liečba (minimálne 3 týždne), kúpte si aspoň dve balenia Canestenu krém a využívajte ich. Ak by to nepomohlo, vhodná je zaisťovacia liečba mycomax 1 tableta po menštruácii dlhodobo aj rok.