• Ďakujem

    Veľmi pekne Vám ďakujem za rady... napísali ste mi, ze si nemám robit výplachy posvy - moj gynekológ mi to nariadil ako liecbu - rosalgin - 7 dní za sebou a potom preventívne 2x do mesiaca, ked som mu povedala ze na 4 den sa mi to ovela viac zhorsilo - ten povodny stav - nechápal....a tvrdil, ze to nie je mozne.....
    Bavlnenu bielizen pouzívam, dokonca prádlo periem v detskom prasku a nedávam aviváz...
    Viete mi odporučit nejaky konkrétny lubrigacný gel s tea tree olejom?
    Este raz dakujem a vase príspevky ohladom "prístupu k otehotneniu" mi velmi pomohli a rozhodla som sa, ze nechám zivot plynút a uvidím, kedy a co mi priniesie :)

    Dobrý deň,
    rosalgin - je vhodný, myslel som výplachy s mydlom alebo čistou vodou, ale ak Vás dráždi rosalgin, tak ho nepoužívajte do pošvy ale iba vonkajší oplach.
    Konkrétny gel neviem, je ich spústa, spýtajte sa v lekárni.
    Ak necháte život plynúť, tak Vám prinesie haranta hneď :)