• Zmena ATK

    Dobry den,
    4 roky som uzivala Yadine, no posledny mesiac sa mi objavili kadejake problemy (navaly tepla, tocenie hlavy, nevolnost) tyzden a pol pred menstruaciou. Navyse pri Yadine neustale vzdy od polky cyklu spinim a uz ma to dost otravovalo. Bola som u svojej gynekologicky a ona mi zmenila Yadine na Artiziu. Chcela by som Vas poprosit o Vas nazor na tuto zmenu. Myslite ze mi to pomoze, teda ze nebudem mat uvedene problemy, hlavne to spinenie? A mozem mat uvedene problemy z ATK?

    Dakujem Vam velmi pekne a prajem Vam krasyn den.

    Dobrý deň,
    uvedené problémy možu byť spojené s Yadine, obsahuje látku, ktorá znižuje krvný tlak. Artizia je tiež nízko dávkovaná ale obsahuje iný gestagén, je možné, že u nej špiniť nebudete, i keď ja by som navrhol antikoncepciu s vyšším obsahom estrogénov.