• zabudnutie 2 tabletiek

    dobry den. uzivam antikoncepciu YAZ. v sobotu rano som mala pohlavny styk. v utorok aj v stredu som zabudla uzit tabletky, v poradi 14 a 15 den. prisla som na to vo stvrtok, kedy som mala uzit 16. namiesto toho som zatial uzila dve naraz (z utorka a zo stredy). chcem sa opytat ci mam uzit este dnes aj stvrtkovu? alebo dnes uz nemam brat tretiu a vziat ju v piatok a douzivat ostatne, cize tym padom sa mi to posunie o jeden den. ake je riziko otehotnenia?

    Dobrý deň,
    riziko otehotnenia je samozrejme reálne. Pokračujte v užívaní jednu denne a po poslednej si spravte tehotenský test, ak bude pozitívny navštívte gynekologa.