• Vytok a Hak

    , Autor: Nnn

    Dobrý deň, uživam antikoncepciu Karleight. Začiatkom mesiaca som si posuvala menštruaciu tym že som nebrala 7 dní biele tabletky ale hneď som prešla na žlté z noveho blistra, momentalne mi zostavajú ešte 2 žlté tabletky do bielych( kedy by mi mala prísť menštruacia). Dneska som si našla na nohavičkach žltohnedý vytok može to byť že som si nejak rozhadzala hormony? Žiadne pálenie nemam.

    Dobrý deň,
    posun menštruácie pomocou tabliet je celkovo bezpečný, a bez následkov. Výtok, ktorý popisujete nemusí súvisieť s tabletami, ak by sa opakoval, treba vyšetrenie u gynekológa.