Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Prešovský kraj

anonym, 16.04.2008 11:25

Vranov

Halóó, nájde sa tu aj mamička z Vranova? my sme tu čerství preísťahovalci a nikoho tu nepoznáme :-( . Ozve sa nám niekto?

 • anonym autor
  16.04.2008, 19:27

  Aj ja som prisťahovalka z Blavy.Som rada že to tu niekto začal.Bývaš priamo vo Varnove?Môžme sa aj stretávať.Ja chodím do Materského centra.Aké máš staré dieťa -deti?

 • anonym autor
  16.04.2008, 19:43

  tak ani nevieš, aká som rada, že som tu niekoho stretla. My sme síce obaja s manželom z východu, obaja zo Sniny,a le Vranov je pre nás španielska dedina. Vôbec nikoho tu nepoznáme. Ináč, ak sa môžem opýtať, prečo ste sa presťahovali práve tu? Lebo to je otázka, ktorú sme dostávali dosť často aj my. Ja mám jedného syna, má osem mesiacov, volá sa Adamko. A čo Ty?

 • anonym autor
  16.04.2008, 19:47

  Héj, mimochodom, ja som do materského centra raz zavolala, že sa tam prídem pozrieť, ale akosi som sa k tomu neodhodlala, ale v pondelok mi volali, že tam je nejaká beseda. Aj som chcela ísť, ale môj syn nám trochu zaštrajkoval, tak sme nešli. Ináč som priamo z Vranova, bývam na Sídlisku 1. mája. A čo Ty?

 • anonym autor
  16.04.2008, 20:07

  Áno..Dnes bola beseda o výchove detí do 3 rokov.ja tam chodím pravidelne.Je tam super.Idem aj zajtra keby sa vám chcelo ísť.je to v dome služieb / na námestí Slobody/ na 3 poschodí.My bývyme v DOMINE pri BILLE.A ty odkial si?My máme 2 chlapcov.Starší Šimonko bude mať 5 rokov a malý Matúško má 5 mesiacov.

  [url=http://premamy.sk/ticker][img]http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/1112.png[/img][/url]

 • anonym autor
  16.04.2008, 20:10

  :roll: Môj muž je z Varnova z Čemerného.Ja som z Bratislavy ale už nemám rodičov tak chcel sa muž vrátiť na východ a ja som sa nebránila.Už som si zvikla.

   

 • anonym autor
  16.04.2008, 21:25

  :D Takže sa nemusím báť, že si nezvyknem? Popravde, nemám rodinu až tak ďaleko, ale ni veľmi blízko. A každý má svoje, takže sa vidíme raz za čas. No a po výške sa každý rozutekal na všetky strany, tak to tiež sa stretneme s kamarátkami iba občasne. A ako dlho tu už bývate? My sme tu len sedem mesiacov. Nevadí, keď si budeme tykať? ja mám 25 rokov, tak dúfam, že tou žiadosťou neurážam. No a maerské centrum budem musieť ešte do budúceho týždňa odložiť, lebo nám akosi malý ochorel.  Prajem dobrú noc.

 • anonym autor
  16.04.2008, 22:00

  My sme tu už 5 rokovMôžme si tykať.ja mám 34 rokov.A budem rada keď prídeš do MC ja som si tam našla kopu kamarátok.A vy prečo ste sem prišli /keď to nie je tajomstvo/.Nebude ti tu potom smutno ,lebo tam je vždy niečo nové.zatial sa maj a som rada že sme si pokecali.Dobrú noc!

   

 • sveva
  23.04.2008, 21:02

  Ahojte baby. Ja som rodená Vranovčanka. Som rada, že aj tu niekto otvoril túto tému. Ja mám dcérku a druhé bábo na ceste.

 • anonym autor
  24.04.2008, 06:03

  Jéé, tak to som rada, že sa niekto pripojil. Zdravím Vás kočky. Trošku dlhšie som sa neozvala, ale syn je trošku chorý, tak sme mali čo robiť. Ako sa Vám darí. Tú prietrž mračien ste prežili bez újmy? Nám trochu zaplavilo byt, ale ináč ok. Rada by som sa Vás opýtala na Vašu skúsenosť. Môj syn je ešte stále kojený - má osem mesiacov - ale svoju "cicu" používa aj na ukľudnenie hociktorú dennú alebo nočnú hodinu. Nič iné tak nezaberie. Tak len chcem vedieť, či sa to tým, že niekedy prestanem kojiť sám "odnaučí", alebo ma čakajú krušné chvíle.

 • sveva
  24.04.2008, 08:23

  madalah tak ja ti asi neporadím. Malú som síce kojila do 10,5 mesiaca, ale na ukľudnenie cicu nepotrebovala. Ona nechce ani cumlík, ten máme iba na zaspávanie aj to niekedy nechce. Myslím si, že sa to odnaučí, keď prestaneš kojiť. Adamko je zlatučký. ;-)

 • anonym autor
  24.04.2008, 15:54

  Ahoj! Ja som staršieho tiž kojila dlho ale ako som ho odstavila našiel si náhradu.a prito ani cumel nechcel.Tak to príde samo.

  No a to tá búrka no horor.Starší sa tak bál že až vískal.No nevedela som čo sním.A dnes som tu na mama a ja som čítala článok,no škoda  že to tu nebolo skôr,ale nabudúce to vyskúšam.

  Kam chodíte cez leto na vílety okolo VT?My vijdeme občas za sídlisko máj, Do lesíka.A čo vy na kúpalisko,dostavajú nám ho do leta?

   

 • sveva
  24.04.2008, 19:50

  Tak malá sa vôbec nebála tej búrky, stála pod oknom a s otvorenou pusou pozerala.

 • anonym autor
  24.04.2008, 21:37

  No čaute kočky, tak ako sa darí? Mimochodom, tá búrka nám nejako zatápala byt, čo bolo pre nás prekvapením, lebo keď sme ho kupovali, tak nám o tom nikto nepovedal, ale možno to ani nevedeli. No ja ani neviem, kde budeme chodiť na výlety, sme tu len prvú jar, ale Sídlisko máj už máme zmapované - bývame tu. Čo ma ale dosť zaráža je, že na Máji nikde nie sú lavičky. Chcieť funkčné pieskoviské by bola asi už trúfalosť,ale ke´d sme na prechádzke, nie vždy sa mi chce ísť až do mesta, stačila by iba prechádzka po máji, ale niet si tu ani kde sadnúť. Škoda, lebo ináč je to pekné sídlisko. Keby sa niekto našiel, kto by túto tému podporil a poradil, či sa dá niečo robiť, tak by som rada na to aj poukázala, lebo nás mamičiek je predsa dosť, no nie? No a v lete je tu neďaleko Domaša a , samozrejme, to budúce kúpalisko. Tak som zvedavá :) Prajem dobrú noc, kočky.

 • anonym autor
  25.04.2008, 15:57

  My chodíme na ihrisko na sídlisku I.My tu bývame Je tu funkčné ihrisko a možno jediné vo VT.je tu dosť detí .Na máji chodíme do lesíka tam je dosť lavičiek aj ohniska tak tam chodíme aj opekať,sú tam aj tabulky aké zvierazá tam žijú to sa páči staršiemu.Ale nedá sa tam vijsť z kočiarom tak až keď bude teplo tak v babyvaku.zatial sa majte.Keby ste vedeli ďalšie miesta dajte vedieť ani ja nie som z Vt chcela by som ho spoznať.Dík!

   

 • anonym autor
  02.05.2008, 15:57

  Ahojte babenky,

  nie som síce z Vranova, ale mám tam svokrovcov, tak sa tam občas vyskytujeme. Tiež bývajú na sídlisku 1.mája, tak ako madalah. Keď sme tam na návšteve, tak väčšinou chodievame do mesta, lebo na sídlisku sa niet kde hrať. Len tá cesta späť hore kopcom je dosť zaberák na kondičku, predsa len, už nemám 20 :-P Tak vám prajem všetkým pekný dník a krásny víkend ;-)

+ -
Príspevkov: 30