Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Domáca príprava do školy - áno či nie?

Dobrý deň, nemá náhodou niekto z Vás skúsenosti so školou, kde sa deti popoludní v rámci školského klubu pripravujú do školy, t.j. domov už prídu naučené, s napísanými domácimi úlohami, prípadne s nejakými doporučeniami od učiteľky na precvičenie niečoho čo robilo problém? Tým pádom sme my ako rodičia, viac či menej odbremenení, nehovoriac o čase, ktorý môžeme s deťmi tráviť ináč. Ďakujem.

 • WOWO
  18.03.2016, 17:56

  Sestrine deti navštevujú družinu, kde si robia úlohy a keď všetko stihnú a urobia dobre tak súťažia kto skôr vypracuje nejaký list z pracovného zošitu tuším egmontu wink ale to potom robia aj doma a aj u nás. Baví ich to. Aj tak si myslím že učenie s rodičmi má niečo do sebaaa

 • magdalena8
  18.05.2016, 17:28

  skoda ze nie v kazdej druzine si robia deti ulohy

 • Zuzik
  17.03.2017, 21:16

  Nase deti si nikdy nerobili v druzine ulohy. Ked som.sa na to pytala ucitelky ,vysvetlila mi ,ze je to ich rozhodnutie ,nakolko maju tsku skusenost,ze ked si urobia ulohy v skole, rodicia vobec nemaju prehlad co sa deti v skole ucia. Ze je to neporovnatelne ,ked su rodicia v obraze a vedia presne,co sa ich deti ucia a co aktualne preberaju.

 • Michaela
  04.05.2018, 16:41

  Ja si myslím že keď si v družine robia deti úlohy je to len plus. A rodičia si to môžu dodatočne naštudovať.

+ -
Príspevkov: 4