Vyhrajte lístky na detské predstavenie!

Redakcia | 1. Jul 2011
Vyhrajte lístky na detské predstavenie!

Zapojte sa do rýchlej súťaže a zoberte svoje deti na predstavenie Vlk, neklam!

Najväčší bratislavský letný festival - Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2011 je v plnom prúde. Organizátor festivalu – Bratislavské kultúrne a informačné stredisko nezabudlo ani na najmenších návštevníkov a pripravilo pre nich cyklus Rozprávkový palác, ktorý každý pondelok o 17.00 na Nádvorí sv. Jána Nepomuckého v Primaciálnom paláci predstaví deťom vždy nový rozprávkový príbeh.

4.7., v pondelok o 17.00 hod. na deti a ich rodičov čaká rozprávka Vlk, neklam z produkcie Divadla Ludus.

Rozprávka je spracovaná formou súdneho procesu s neposlušným vlkom. Porotu tvoria deti/diváci. Sudcu, žalobcu a vlka, ktorý sa  obhajuje sám hrajú herečky. Deti/porota však vždy vedia, čo je pravda a čo klamstvo a nenechajú sa vlkom oklamať. Interaktívne predstavenie podporuje rozvíjanie fantázie, tvorivosti, rytmiky a vizuálnej predstavivosti. Vytvorili ho študenti VŠMU v Bratislave.

V júli sme pre deti v rámci cyklu Rozprávkový palác pripravili:

11.7. - Ufúľaná rozprávka, Divadlo Žihadlo
18.7. - Čarovný Bubliduch, Harry Teater
25.7. - Elá Hop, Divadlo Piki

Podrobnosti na www.bkis.sk
Zmena programu vyhradená!

Súťažná otázka o 4 vstupenky na rozprávku Vlk neklam! v pondelok:

Ako sa volá pondelkový cyklus, v rámci ktorého budú počas celého Kultúrneho leta a Hradných slávnosti Bratislava 2011 deťom každý pondelok predstavené rozprávky?

Správne odpovede posielajte na fialova@orbisin.sk, pripíšte aj svoje telefónne číslo a v nedeľu, 3.7.2011 sa dozviete meno výhercu, ktorý 4 vstupenky získa!

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: