Septembrový FIT štýl

Jana Fialová | 22. Aug 2014
Septembrový FIT štýl

Naša redakcia vám opäť prináša vydanie skvelého časopisu FIT štýl. Čo všetko nájdete v jeho septembrovom vydaní?

Naša redakcia vám opäť prináša vydanie skvelého časopisu FIT štýl. Čo všetko nájdete v jeho septembrovom vydaní?

  • Skvelé tipy
  • Chutné zdravé recepty
  • Zaujímavé rozhovory
  • Módne vychytávky
  • Skutočné príbehy

... nenechajte si ujsť!

100 najobľúbenejších zázračných bylín

V 6. časti nášho bylinkového seriálu sa zameriame na klinček, echinaceu, hadinec, prasličku a túžobník. Ako vám tieto bylinky vedia pomôcť a ako vyzerajú zistíte v našom septembrovom vydaní.

Slow Food – spomaľte a žite

Ste „zrýchlení“? Snažíte sa stihnúť kopu vecí čo najrýchlejšie a najlepšie? Potom Slow Food môže byť preventívnym liekom proti chorobám a rýchlemu biologickému starnutiu, ktoré sa vehementne snažíte si uhnať. Všetkými zmyslami vychutnať poctivé jedlo v príjemnej spoločnosti je perfektným začiatkom.

Potravinové doplnky – med

V 4. Časti seriálu o potravinových doplnkoch si posvietime na symbol luxusu, zdravia a dlhovekosti. Práve teraz vrcholí sezóna a stáčajú sa tohtoročné posledné várky tekutého zlata a k dispozícii je čerstvá surovina na výrobu medových potravinových doplnkov.

Zdravá výživa – čo ak je to len ilúzia?

Pojem „zdravá výživa“ je už natoľko skloňovaný a tiež natoľko zdeformovaný, že mnohí ľudia podliehajú ilúziám o tom, že skutočne vedia, čo je to zdravá výživa. Zaujímavé je, že i napriek „zdravým“ informáciám, ktoré majú, sa v realite o seba nevedia postarať (tučnota, choroba). Ale čo ak všetko, čo dnes o zdravej výžive vieme, je tak trochu inak...?

Inteligentné maškrty

Čím zahnať popoludňajší hlad, ak chudneme, alebo sa snažíme byť zdravšie? Vyskúšajte „živé jedlo“, orechy na chudnutie alebo probiotické prírodné zázraky. Pridáme aj rady, ako si ich servírovať, aby ste to s ich množstvom „neprepískli“, pretože aj dobrého veľa škodí...

Radoslav Šebo: mínus 50 kg!

Skutočný príbeh človeka, ktorý pevnou vôľou, disciplínou a správnou kombináciou stravy a cvičenia dokázal schudnúť 50 kg. Premena z človeka obézneho na človeka štíhleho ho trvala 12 mesiacov. Že to naozaj stálo za to, dočítate sa v aktuálnom vydaní FIT štýlu.

Vysoko efektívny HIIT

Možno ste sa s týmto názvom už stretli, HIIT totiž nie je žiadnou novinkou. High intensity interval training, čiže vysoko intenzívny intervalový tréning sa ako spôsob cvičenia využíva už desiatky rokov, do popredia sa však dostal iba poslednú dekádu. Maximálny rast svalovej hmoty pri súčasnej redukcii hmotnosti je príčinou, prečo sa HIIT konečne presunul zo športovej prípravy aj do bežných fitness centier.

Shopoholizmus – plné tašky, prázdna karta

Pre väčšinu žien je nakupovanie formou relaxu. Navodzuje pocit uspokojenia, zvyšuje sebavedomie, a najmä, je potrebné. Jedny ho teda vnímajú ako nutnosť, druhé ako radosť, či vášeň, a potom existuje skupinka ľudí, pre ktorých je nakupovanie drogou. Znie to takmer nereálne – nakupovanie a závislosť? Ale štatistiky potvrdzujú, že v súčasnosti ľudí závislých od nakupovania pribúda.

 

www.casopisfitstyl.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: