Preteky o najrýchlejšie lezúce bábätko na Slovensku

Redakcia | 16. október 2009

Nenechajte si ujsť už túto sobotu 17. októbra v priestoroch Polus City Center.

Dávame opätovne do pozornosti akciu "Najrýchlejšie lezúce bábätko na Slovensku", ktorá sa uskutoční 17. októbra 2009 v priestoroch Polus City Center.

Bábätká začnú súťažiť o 16hod., ukončenie a vyhlásenie výsledkov bude o 18hod. Každé bábätko bude musieť prejsť trasu 5m, bez akejkoľvek pomoci, no mamičky ho budú môcť aj s ich patrónmi motivať akýmikoľvek prostriedkami.

Podporiť detičky prídu osobnosti zo slovenského showbizu: Maroš Kramár - hlavný tútor víťaza, ďalej Miška Csobejová, Vanda Ružičková, Gabika Škrabáková, Janka Španková, Alexander Bárta, Erika Kresťanková, Oľga Dúbravská, Darius Richter, Andrejka Šuvadová, Karin Majtánová, Veronika Paulovičová, Kvetka Horváthová, Evita a ďalší.

Okrem zábavných súťaží, ktoré budú trvať od 10 do 19hod, budú môcť naposledy prispieť všetci prítomní aj na charitatívnu zbierku na podporu Hniezd záchrany.

•  •  •

25.9.2009, Bratislava -  na podporu dobrej veci bude dňa 26. 9. 2009 v priestoroch Polus City Center vyhlásená charitatívna zbierka na záchranu životov bábätiek v Hniezdach záchrany a pomoc opusteným matkám s deťmi v nadväzujúcom projekte Náruč záchrany. Každý, komu nie je ľahostajný osud nechcených novorodencov, môže prispieť zaslaním prázdnej  sms správy v sieti Orange na číslo 831 a tým finančne podporiť činnosť 13-tich Hniezd záchrany na Slovensku a prvého Centra sociálnych služieb Náruč záchrany. Cena 1 sms správy je symbolické 1 Euro.

Pomôcť môže každý návštevník nákupného centra osobným vkladom do pokladničiek OZ Šanca pre nechcených umiestnených na infopulte v Polus City Center.

Zbierka potrvá do 17. októbra 2009 a celková vyzbieraná suma bude vyhlásená na podujatí Pretekov bábätiek o „Najrýchlejšie lezúce bábätko na Slovensku“  v priestoroch Polus City Center dňa 17. októbra 2009 o 18.00 hodine.

„Od roku 2004, kedy bolo týmto spôsobom zachránené prvé bábätko, sa nám doteraz podarilo zachrániť spolu 18 detičiek. Považujeme to za veľký úspech a sme radi, že sa ukázalo, že náš projekt má význam“, povedala Anna Ghannamová, prezidentka OZ Šanca pre nechcených a patrónka nadácie.

„Zbierku sme sa rozhodli u nás podporiť, pretože je to spôsob, ako dať týmto detičkám šancu na šťastný život, ktorú by mal dostať každý človek“, hovorí marketingová riaditeľka Polus City Center, Danka Hanzelová.

Svojou účasťou na pretekoch bábätiek „Najrýchlejšie lezúce bábätko na Slovensku“ sa rozhodli ako patróni súťažiacich batoliat podporiť zbierku aj také osobnosti ako Michaela Čobejová, Martina Šimkovičová, Monika Mačingová, Andrea Šuvadová, Karin Majtánová, Kvetka Horváthová, Veronika Paulovičová, Erika Kresťanková, Dárius Richter a ďalší.

Využite aj vy šancu ako jednoducho podporiť Hniezda záchrany a zachrániť tak ľudské životy – príďte sa zabaviť do Polus City Center 17. 10. 2009 a podporte dobrú vec! Viac na www.polus.sk


Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: