Prečítajte si novembrové vydanie FIT štýlu!

Redakcia | 4. november 2013
Prečítajte si novembrové vydanie FIT štýlu!

Čo vás čaká v novembrovom vydaní nášho nového časopisu?

Milí priatelia,

ani sme sa nenazdali a je tu november a s ním už druhé vydanie časopisu FIT štýl z dielne MAMA a ja. Čo vás čaká v tomto čísle? Možno odpovede na otázky, ktoré vás dávno trápia. Možno tipy ako byť fit a zdraví, rovnako nahliadnutie do kontroverznej témy homeopatík. Ukážeme vám 15-minútovku pre pekný zadok a pozrieme sa tiež na to, koľko % telesného tuku je u žien v poriadku, a kedy by sme už mali so sebou "niečo robiť"...

Z novembrového vydania vyberáme:

Počuli ste už o tzv. raw strave?

Raw strava = surová strava má na náš organizmus určité výrazné ozdravujúce účinky. Je to živá potrava, ktorú nám ponúka príroda. Je to predovšetkým ovocie, zelenina, orechy, semená a obilniny. Výlučne v neupravenom stave – bez tepelnej či chemickej úpravy. Takáto živá strava poskytuje všetky látky, ktoré potrebujeme na to, aby naše telo mohlo správne fungovať. Neuvarená strava obsahuje aj veľa ďalších látok – minerálne látky, esenciálne oleje, prírodné antibiotiká, rastlinné hormóny alebo enzýmy, ktoré sa varením strácajú. No a tí, čo už ochutnali, tvrdia, že chutí vynikajúco...

Neuveriteľná sila masáží

Reč dotykov je priamočiara a masáže sú účinnou cestou k uvoľneniu psychiky a naštartovaniu regeneračných procesov. Viete, čo čakať od kraniosakrálnej masáže, indickej masáže hlavy, systémov Lomi-Lomi alebo napríklad Tokoriki? Predstavíme vám techniky od klasických, cez alternatívne, po exotické, ktoré sú považované za vrcholy slasti. Poradíme, ako nájsť dobrého maséra, vyvarovať sa zdravotných rizík, kedy terapiu odmietnuť a ako si laicky môžeme pomôcť sami navzájom.

Poznáte crossfit?

Ak si chcete budovať svalovú hmotu a zároveň spaľovať tuky, najúčinnejšie sú komplexné cviky, ktoré stimulujú čo najviac svalov a je nutné pri nich vynaložiť maximum energie. Použitie týchto typov cvičení výrazne urýchli vaše výsledky. Máme to vyskúšané!

Homeopatia... Áno či nie?

Jednou stranou plne rešpektovaná a uznávaná, druhou zaznávaná až vysmiata. Ťažká téma, výborný článok. Nenechajte si ujsť jeho prvú časť v novembrovom vydaní FIT štýlu.

13 obedov so sebou

Stravovať sa počas pracovných dní zdravo je často problém. Málo času, alebo nedostupnosť zdravej a vyváženej ponuky často spôsobí, že zjeme doslova hocičo. Hľadali sme riešenie a objavili sme niekoľko super tipov, ako mať vždy poruke zdravý obed.

www.casopisfitstyl.sk

Nezohnali ste FIT štýl? Predplaťte si nás!

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: