Poistenie majetku aj cez internet a so zľavou

Redakcia | 20. august 2009

Allianz - Slovenská poisťovňa uviedla do predaja nový produkt poistenia domácnosti, bytu alebo domu - Môj domov.

Allianz - Slovenská poisťovňa uviedla do predaja prostredníctvom svojej internetovej stránky online.allianzsp.sk nový produkt poistenia domácnosti, bytu alebo domu - Môj domov.

Teraz navyše s uvádzacou zľavou až vo výške 20 percent! Zároveň klientovi poskytuje vernostnú zľavu do výšky 10 percent.

Výhodou online poistenia Môj domov je najmä to, že klient si môže sám vypočítať rôzne kombinácie poistného krytia a poskladať si poistenie skutočne podľa vlastných predstáv. Sám sa rozhoduje, ktoré riziká najviac ohrozujú jeho domov.

Novinkou poistenia Môj domov je aj poistenie Privát Plus. Allianz - Slovenská poisťovňa asistenciou klientovi pomôže nielen pri poistnej udalosti, ale aj v prípade technickej havárie či zabuchnutých dverách. Pri uzatvorení poistenia cez internet je poistenie Privát Plus klientom poskytované zadarmo.

Prostredníctvom stránky online.allianzsp.sk je možné v súčasnosti uzatvoriť:

  • povinné zmluvné poistenie,
  • poistenie majetku,
  • cestovné poistenie,
  • poistenie zásahu Horskej služby,
  • poistenie pre mladých Active
  • a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi.

Ako to funguje?
Pri uzatváraní poistenia prostredníctvom stránky  online.allianzsp.sk dostáva klient do svojej e-mailovej schránky návrh poistnej zmluvy, ktorý je plnohodnotnou náhradou papierovej podoby. Poistnú zmluvu je možné priamo cez internet aj zaplatiť prostredníctvom kreditnej karty alebo internet bankingu. Celý proces uzatvárania zmluvy je vďaka moderným šifrovacím technológiám bezpečný a klienti sa nemusia obávať, že by sa ich osobné údaje dostali do nepovolaných rúk.

Uzatváranie zmlúv prebieha elektronickou formou, nie je potrebné vypĺňať žiadne papiere, chodiť na poštu alebo do banky. Klienti nie sú obmedzení otváracími hodinami, ani nemusia stáť v dlhých radoch. Všetko si dokážu zabezpečiť v priebehu pár minút prostredníctvom počítača pripojeného do internetu. Navyše, online služby sú dostupné 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Bližšie informácie o online poistení a jeho výhodách je možné získať priamo na našej webstránke www.allianzsp.sk.

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: