Allianz – SP získala historicky najviac ocenení v súťaži Zlatá minca 2008

Redakcia | 25. Nov 2008

Allianz – Slovenská poisťovňa tento rok získala historicky najväčší počet ocenení v súťaži Zlatá minca 2008 a opäť sa umiestnila najlepšie zo všetkých poisťovní.

Allianz – Slovenská poisťovňa tento rok získala historicky najväčší počet ocenení v súťaži Zlatá minca 2008 a opäť sa umiestnila najlepšie zo všetkých poisťovní. V desiatich súťažných kategóriách získali nominované produkty Allianz – SP až šesť víťazstiev a štyri produkty získali striebornú priečku.

Najvyššie ocenenie získali produkty v kategóriách detské životné poistenie, poistenie domácnosti, poistenie nehnuteľností, cestovné poistenie, havarijné poistenie a poistenie podnikania. Ďalšie úspešné produkty má Allianz – SP zastúpené v kategóriách kapitálové životné poistenie, investičné životné poistenie, úrazové poistenie a povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel.

„Získali sme historicky najviac ocenení, pričom väčšina našich produktov získala najvyššie hodnotenie. Sme radi, že sa nám opäť podarilo potvrdiť, že sme oprávnene dlhodobo jednotkou na trhu a že naše produkty a služby oceňuje nielen laická, ale aj odborná verejnosť,“ uviedol Miroslav Pacher, člen predstavenstva Allianz – Slovenskej poisťovne (na fotografii s členom odbornej poroty a generálnym partnerom Zlatej mince pánom Benediktom Froncom z OVB Allfinanz Slovensko).

Od 7. do 14. novembra hlasovali členovia odbornej poroty v jednotlivých kategóriách súťaže finančných produktov Zlatá minca 2008. Každý člen poroty vyberal v každej kategórii tri najlepšie produkty - prvý dostal 3 body, druhý 2, tretí 1 bod. Výsledky boli vyhlásené v utorok 18. novembra v bratislavskom Café Reduta. „Ak by som mal hlasovanie odbornej poroty Zlatej mince 2008 zhrnúť do jedného slova, povedal by som, že bolo veľmi pestré,“ hovorí Jiří Ščobák, vyhlasovateľ súťaže Zlatá minca. „Na jednej strane máme veľa produktov, ktoré obhájili svoju pozíciu z minulosti a niektoré dokonca získali prvé miesto v každom z štyroch ročníkov Zlatej mince, na druhej strane sa vo výsledkoch presadili inovované a nové produkty. Výsledky v mnohých kategóriách boli veľmi vyrovnané a rozhodoval doslova hlas každého člena odbornej poroty.“

 

UMIESTNENIE produktov Allianz – SP v súťaži ZLATÁ MINCA 2008


1. miesto
Detské životné poistenie - Program Baby budúcnosť
Poistenie domácnosti - Poistenie domácnosti
Poistenie nehnuteľnosti - Poistenie budov
Cestovné poistenie - Cestovné poistenie s neobmedzeným krytím liečebných nákladov
Havarijné poistenie - Havarijné poistenie
Poistenie podnikania - Komplexné poistenie podnikateľov

2. miesto
Kapitalové životné poistenie - Program Život
Investičné životné poistenie - Program Invest Strategie
Úrazové poistenie - Miliónové poistenie
PZP motorových vozidiel - Modré povinné zmluvné poistenie

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: