Otvárame tretí ročník prestížnej ankety MAMA ROKA 2022

Redakcia | 1. apríl 2022
Otvárame tretí ročník prestížnej ankety MAMA ROKA 2022

Rok tigra je rokom plným rôznorodých vášní v ľudských vzťahoch a životoch. Bude nás stáť veľa síl ustáť jeho výzvy. Na tie sú však mamy špecialistky.

Každý deň je pre nás novým začiatkom a skúškou trpezlivosti, sebaovládania, odhodlania. Je medzi nami toľko žien a mužov, ktorí každý deň menia na znesiteľnejší pre ich rodinu a okolie. 

Otvárame 3. ročník ankety MAMA ROKA 2022

Vďaka nej sme už spoznali mamy a otcov, ktorí si zaslúžia našu pozornosť a sú inšpiráciou a povzbudením, že sa to dá. Dá sa urobiť svet o trošku krajším. 

Ďakujeme za vaše nominácie a prihlášky. Ďakujeme, že ste nám pomohli spoznať úžasných ľudí v predchádzajúcich ročníkoch a tešíme sa, koľkých spoznáme tento rok. 

Prihláste seba alebo svoj tip na mamaroka.sk cez prihlasovací formulár v termíne od 1. 4. 2022 – 31. 5. 2022 do týchto kategórií:

  • MAMA bojovníčka – silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.
  • MAMA podnikateľka – žena, ktorej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.
  • MAMA influencerka – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce.
  • Ocko roka – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolností. 

HLAVNÁ CENA: 8-dňový rodinný dovolenkový pobyt v Grécku od CK  Hydrotour.