Hlasovanie za MAMU a OCKA ROKA 2020 je v plnom prúde

Redakcia | 23. Sep 2020
Mama roka 2020

Z vašich prihlásených príbehov sme na základe kritéria pútavosti vybrali TOP 12 príbehov v každej kategórii našej súťaže a spustili hlasovanie.

Toľko ľudských životov sme vďaka MAME ROKA spoznali. Toľko príbehov a dôkazov o ľudskej odvahe a sile.  Všetci, ktorí ste sa stali súčasťou tohto ročníka prestížnej ankety MAMA a OCKO ROKA 2020 si zaslúžite náš obdiv. Museli sme však vybrať. Na stránke mamaroka.sk nájdete príbehy, za ktoré môžete zahlasovať aj vy.  

Semifinálové hlasovanie prebieha v období od 15.9. do 25.10.2020

Z každej kategórie postúpia do finále súťaže 3 súťažiaci s najväčším počtom hlasov. V prípade rovnosti hlasov rozhoduje o postupujúcom skorší dátum vloženia príbehu do súťaže.

Víťazku z každej kategórie ako aj Absolútnu MAMU ROKA 2020 vyberie odborná porota zložená z redakcie časopisu MAMA a ja, partnerov a ambasádorov súťaže.

Okrem počtu hlasov zohrá úlohu aj sila a výnimočnosť príbehu a osobnosti ako takej. Redakcia si vyhradzuje právo na vybranie víťaza/víťazky tak, ako to je v pravidlách a v štatúte súťaže.

Upozornenie: Hlasovanie je obmedzené na 1 hlas na jednu IP adresu pre každú súťažiacu za 24 hodín. 
Akékoľvek hlasovanie pomocou automatických systémov, tzv. robotov, je zakázané a môže mať za následok vyradenie súťažiaceho zo súťaže. Rovnako tak použitie iných spôsobov umožňujúcich opakované hlasovanie bude kvalifikované ako podvod a súťažiaca bude zo súťaže vylúčená! Pre získanie väčšieho počtu hlasov môžu súťažiaci zverejňovať odkazy na súťažnú fotografiu v diskusných fórach, prostredníctvom sociálnych sietí, aj na svojich osobných stránkach.

Po vyhodnotení budú ceny výherkyniam  a výhercom odovzdané (podľa aktuálnej pandemickej situácie) na Galavečeri.

Finále/Galavečer sa uskutoční koncom novembra 2020, pričom presný termín a o jeho detailoch bude redakcia finalistky informovať najneskôr do 31. 10. 2020.