SÚŤAŽ pre materské školy: Veselé zúbky sú späť

SÚŤAŽ pre materské školy: Veselé zúbky sú späť
9.4.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Spoločnosť dm drogerie markt už od roku 2012 podporuje zdravie zúbkov detí prostredníctvom projektu Veselé zúbky. Tento rok spustili svoj už siedmy ročník, ktorý opäť vráti Veselé zúbky do materských škôl.

SÚŤAŽ pre materské školy!

Tie môžu pre svoje deti vyhrať koncert Zúbkovej hliadky, produkty dm v hodnote 2 000 eur, ako aj ďalšie skvelé ceny. Stačí, ak sa do konca apríla 2018 zapoja do súťaže, a to veľmi jednoducho – zaslaním fotografií zo Dňa Veselých zúbkov vo svojej materskej škole.

Zúbky sa dajú umývať aj VESELO

Ak si rodičia prizvú na pomoc Veselé zúbky, ukážu deťom vhodnú techniku čistenia zúbkov, ktorá ich bude dokonca aj baviť. Vďaka zúbkovým pesničkám sa nenútene a s radosťou naučia základné pravidlá ústnej hygieny.

Pesničky a rozprávky v podaní Mira Jaroša, Zuzky a Moniky Haasových, Roba „Zubožrúta“ Pappa, Bystríka a zubnej lekárky Katky Bartonkovej sú pre deti nielen zábavou, ale aj skvelým a najmä hravým návodom, ako na to.

Aby sa o pravidlách správneho umývania zúbkov dozvedelo čo najviac detí a rodičov, tomu vedia napomôcť práve materské školy. A preto sa Veselé zúbky opäť vrátili do materských škôl.

vesele zubky

Ako sa zapojiť do súťaže?

Stačí, ak v materskej škole pripravia pani učiteľky pre deti a ich rodičov Deň Veselých zúbkov, kde im vysvetlia, ako sa o zúbky správne starať, a do dm pošlú fotografie cez prihlášku na stránke www.veselezubky.sk.

A aby im Deň Veselých zúbkov prebehol ľahšie, môžu si na webe v sekcii NA STIAHNUTIE stiahnuť inštruktážnu zúbkovú sadu, určenú na vysvetlenie správnej techniky čistenia zúbkov, brožúrku, kvíz pre rodičov, pomocný opis Dňa Veselých zúbkov a mnohé ďalšie praktické materiály a pomôcky určené na prácu s deťmi.

Veselozúbkové ceny

S Veselými zúbkami neodíde nik naprázdno. Z prihlásených škôl vyhrá v každom kraji jedna materská škola návštevu Zúbkovej hliadky Zuzky a Moniky Haasových, Roba „Zubožrúta“ Pappa, Bystríka, Martina Chynoranského a zubnej lekárky Katky Bartonkovej s programom.

Zubožrútska súťaž o balíček v hodnote 2 000 eur

V rámci tohtoročného projektu je vyhlásená aj špeciálna súťaž „Najoriginálnejší Zubožrúti“, v ktorej môže materská škola získať  balíček produktov od dm drogerie markt v hodnote až 2 000 eur.

zubožrút

Stačí poslať fotografiu Zubožrúta, ktorého vo svojej triede vyrobili alebo zaňho niekoho prezliekli. Zúbková hliadka potom vyberie 10 najoriginálnejších Zubožrútov a o celkovom víťazovi rozhodne hlasovanie na facebookovej stránke dm drogerie markt Slovensko.

www.veselezubky.sk.