Veľká súťaž o LUXUSNÝ KOČÍK + 50 balíčkov kvalitnej prírodnej kozmetiky

Redakcia | 19. august 2021
Súťaž o kočík

Čakáte bábätko? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte Easywalker Harvey3 PREMIUM.

Tento luxusný model so zväčšenou vaničkou, množstvom vypracovaných detailov, high-endovými recyklovanými poťahmi a fusakom môže byť váš. V ňom sa bude vaše dieťatko cítiť bezpečne a pohodlne ako vo vatičke. Nepremeškajte túto príležitosť a skúste šťastie.

súťaž o kočík

Kočík Easywalker Harvey3 PREMIUM môže byť váš

Hľadáte čo najlepší kočík pre svoje bábätko? My jeden máme a môže byť váš. Easywalker Harvey3 PREMIUM je vhodný pre každý terén a v porovnaní s ostatnými značkami kombinovaných kočíkov na trhu je tento kočík zo všetkých najľahší a najkompaktnejší.

Elegantný, ľahký a kompaktný kočík v hodnote 1129 eur je hlavnou výhrou. 

súťaž kočík

Pre 50 z vás máme balíček kvalitnej prírodnej kozmetiky značky Naïf

Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetická penidlá, SLS / SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky.  Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošná bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou. Tento balíček v hodnote 7,86 eur vás poteší.

Set miniatúr detskej kozmetiky obsahuje:

  • Výživujúci šampón
  • Čistiaci a umývací gél
  • Krém na zapareniny
  • Ošetrujúci krém

súťaž kočík

Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to jednoduché. Tí z vás, ktorí si do konca mesiaca september objednáte našu knihu Tehotenstvo týždeň po týždni písanú gynekológom MUDr. Marekom Brenišinom v spolupráci s redakciou časopisu MAMA a ja, budú zaradení do žrebovania o jednu z týchto úžasných cien. Mená výherkýň/výhercov sa dozviete začiatkom októbra. 

Čo v knihe Tehotenstvo týždeň po týždni nájdete?

Veľa nevyhnutných informácií, praktických rád, jednoducho použiteľných tipov, s množstvom podpory pre budúce mamičky. Najnovšie informácie o prenatálnych vyšetreniach realizovaných na Slovensku. Rovnaká pozornosť sa venuje aj vášmu tehotenskému životnému štýlu: stravovaniu, vrátane napr. vegánstva či vegetariánstva, dôležitým vitamínom, pitiu kávy, cvičeniu, partnerskému vzťahu a sexuálnemu životu, starostlivosti o vašu krásu a ďalším.

 kniha Tehotenstvo týždeň po týždni

Skvelá šanca pre vás, milé tehotné. Kniha bude vašim sprievodcom počas 9 mesiacov plných prekvapení a zmien a navyše máte šancu vyhrať luxusný kočík pre vaše dieťatko. Tak veľa šťastia a tešíme sa na vaše objednávky. Potešte seba alebo budúcu mamičku v rodine, či kamarátku. 

CHCEM SI OBJEDNAŤ KNIHU a ZAPOJIŤ SA DO SÚŤAŽE
 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: