VEĽKÁ MÁJOVÁ SÚŤAŽ JE TU!

Redakcia | 1. máj 2022
VEĽKÁ MÁJOVÁ SÚŤAŽ JE TU!

Krásny mesiac mám, milé čitateľky! Pripravili sme pre vás súťaže o praktické ceny, každý týždeň na vás čaká nová výhra.

Navyše, počas celého mája platí 10-percentná zľava na registráciu do Klubu MAMA aj ja:

Kód: MAJ10
Ak ešte členkami nie ste, je to skvelá príležitosť získať rôzne výhody, ktoré vás potešia. POZRI TU.

Čo môžete vyhrať?
Počas mája budete s KLUBOM MAMA a ja súťažiť o tieto ceny: 

1. týždeň: Sada troch klasických panvíc Tefal v hodnote 150 eur

Odteraz strávite čas v kuchyni príjemnejšie, než kedykoľvek predtým! S riadom značky Tefal si užijete každodenné bezstarostné varenie a čistenie vďaka vynikajúcej odolnosti. Vďaka nemu budete varenie milovať.

2. týždeň: Dóza Tefal MasterSeal Fresh Box v hodnote 60 eur

Dóza Tefal MasterSeal Fresh Box je plastová nádoba na uchovávanie potravín. Nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlhšie čerstvé so 100% ochranou proti vyliatiu pre bezpečnú prepravu. S dózou Tefal Master Seal na uloženie čerstvých potravín uchováte vaše potraviny dlhšie čerstvé!  

3. týždeň: Hydratačná sada na vlasy Farmasi Dr. C. Tuna v hodnote 41 eur

  • Dr. C. Tuna Hydratačný šampón na vlasy
    Denný hydratačný šampón obohatený o komplex kyseliny hyalurónovej, semená rambutanu a olej z baobabu, jemne čistí, hydratuje a dodáva lesk suchým, lámavým vlasom.
  • Dr. C. Tuna Hyratačný kondicionér na vlasy
    Hydratačný kondicionér s komplexom kyseliny hyalurónovej, semenami rambutanu, olejom z baobabu a doplnkovými rastlinnými olejmi pre ľahšie rozčesávanie vlasov. Vhodné na každodenné použitie.
  • Dr. C. Tuna Intenzívna hydratačná maska na vlasy
    Vysoko účinná maska na vlasy s komplexom kyseliny hyalurónovej, semenami rambutanu, olejom z baobabu a prémiovými bylinnými olejmi na zvýšenie lesku, hydratácie, pružnosti a ľahšej upraviteľnosti. 

4. týždeň: Tlakový hrniec a pomalý hrniec ClipsoMinut'® DELICE 2-v-1 v hodnote 200 eur

Hrniec ClipsoMinut'® DELICE 2-v-1 vám poskytne nekonečné možnosti varenia. Tento všestranný hrniec pripravuje množstvo lahodných dusených pokrmov a pomaly varených jedál a zvláda aj rýchle recepty pripravené k dokonalosti. Nastavenie možno zmeniť jednoduchým otočením ovládacieho kolieska a hrniec môžete otvárať a zatvárať jednou rukou vďaka inovatívnemu systému otvárania TEFAL®. Hrniec je kompatibilný so všetkými druhmi sporákov, vrátane indukcie, a vďaka svojmu efektnému vzhľadu sa hodí do každej kuchyne.

Hlavná cena: Kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 v hodnote 539 eur

EVERYDAY je multifunkčný detský kočík 2v1 s veľkou prenosnou vaničkou s mäkkým matracom (poťah je obohatený o bambusové viskózové vlákna, ktoré zaisťujú dobré vetranie a rýchlejšie odvádzajú vlhkosť). Hlboká vychádzková sedačka kočíka s bočnými krytmi umožňuje jeho upevnenie dopredu i dozadu v smere jazdy, zatiaľ čo systém TRAVEL SYSTEM je zložený z univerzálnych adaptérov. Kočík je ľahký aj kvôli svojím rozmerom.

májová súťaž

EVERYDAY má nosnosť až 27 kg! Je to kočík, ktorý vám bude slúžiť roky, je nielen odolný, ale aj mimoriadne ľahko sa s ním jazdí. Vďaka 360-stupňovým otočným predným kolesám s možnosťou blokovania pre jazdu v priamom smere a tlmeniu nárazov je EVERYDAY vhodný na krátke prechádzky mestom aj na výlety do lesa, a to bez ohľadu na počasie! 

ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE O KOČÍK TU

Krásny máj s KLUBOM MAMA a ja a veľa šťastia v súťažiach! 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: