Májová súťaž: Vyhraj kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 v hodnote 539 eur

Májová súťaž: Vyhraj kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 v hodnote 539 eur

1.5.2022

Hlavná cena Májovej súťaže: Kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 v hodnote 539 eur

Ako v bavlnke bude vášmu bábätku v tomto kombinovanom skvelom kočíku! Zapoj sa a skús šťastie. Na konci mája vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý sa bude tešiť z tejto skvelej výhry!

Kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 

EVERYDAY je multifunkčný detský kočík 2v1 s veľkou prenosnou vaničkou s mäkkým matracom (poťah je obohatený o bambusové viskózové vlákna, ktoré zaisťujú dobré vetranie a rýchlejšie odvádzajú vlhkosť). Hlboká vychádzková sedačka kočíka s bočnými krytmi umožňuje jeho upevnenie dopredu i dozadu v smere jazdy, zatiaľ čo systém TRAVEL SYSTEM je zložený z univerzálnych adaptérov. Kočík je ľahký aj kvôli svojím rozmerom.

Májová súťaž o kočík

EVERYDAY má nosnosť až 27 kg! Je to kočík, ktorý vám bude slúžiť roky, je nielen odolný, ale aj mimoriadne ľahko sa s ním jazdí. Vďaka 360-stupňovým otočným predným kolesám s možnosťou blokovania pre jazdu v priamom smere a tlmeniu nárazov je EVERYDAY vhodný na krátke prechádzky mestom aj na výlety do lesa, a to bez ohľadu na počasie!

Tento kočík má tiež nastaviteľné odpruženie v ráme, takže každá jazda bude pre dieťa mimoriadne pohodlná. Pre zväčšenie pohodlia je súčasťou súpravy špeciálny popruh na prenášanie. Získate ho v plnej výbave!

Májová súťaž o kočík

Mamičky ocenia: 

  • Bezpečnosť
  • Pohodlie
  • Funkčné použitie

Odpovedz správne na súťažnú otázku a vyhraj kombinovaný kočík KINDERKRAFT Everyday 2v1 v hodnote 539 eur:

Aké výhody Klubu MAMA a ja využívate?

Súťaž je jedna z výhod pre členky PREMUIM a PREMIUM PLUS. Ešte nevyužívate všetky výhody tohto členstva? Viac informácií o KLUBE TU.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

 Mária J. Topoľčany