RETINOL - Zatočte s vráskami

Farmasi | 12. október 2021
retinol farmasi
foto: Farmasi

Chceme byť krásne a spokojné samé so sebou. S pribúdajúcimi rokmi nám v kúpeľni pribúdajú aj rôzne kozmetické produkty, ktoré sa stávajú súčasťou našej dennej rutiny.

K TOP produktom anti-age kozmetiky patria prípravky obsahujúce retinol. Retinol, čo je vlastne retinoid čiže forma vitamínu A,  zmierňuje aj hyperpigmentáciu pokožky a prejavy akné, jeho účinky sú teda nielen v anti-age  kozmetike vítané. 

RETINOL a anti-age efekt 

Retinol:

  • elixír mladosti, ktorý podporuje pružnosť a jemnosť pokožky
  • podporuje tvorbu kolagénových vlákien, čím bojuje proti predčasnému starnutiu
  • je vhodný na všetky typy pleti, pokožka nadobúda pravidelným používaním mladší vzhľad
  • účinný proti akné a hyperpigmentáciii

TIP:

Ak ste doposiaľ prípravky s retinolom nepoužívali, siahnite najprv po menšej koncentrácii, pleť si musí zvykať postupne. Býva súčasťou sér a zvlhčovačov pleti. Tieto séra (v ktorých je retinol vo vyššej koncentrácii), sa zvyčajne používajú najmä v noci, keďže reagujú na slnečné žiarenie.    

POZOR! Vitamín A  a produkty s retinolom nie sú pre tehotné a dojčiace ženy. 

RETINOL pomôže starnúcej pokožke

Máte pocit, že práve produkty s retinolom chýbajú vo vašej kozmetickej rutine? Potrebuje vaša pleť osviežiť a omladiť? Skúste produkty s retinolom od Farmasi. 

retinol farmasi

V špeciálnej línii Dr. C TUNA od FARMASI nájdete produkty s RETINOLOM vo vysokej kvalite. Celú ponuku si pozrite TU. Po registrácii získate automaticky až 23% zľavu.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: