Pridajte sa do Klubu MAMA a ja a testujte NECHTÍKOVÚ starostlivosť o detskú pokožku zn. Weleda

Pridajte sa do Klubu MAMA a ja a testujte NECHTÍKOVÚ starostlivosť o detskú pokožku zn. Weleda
5.9.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Otestuje v pohodlí domova nové, silné značky a detské produkty. Pridajte sa do Klubu MAMA a ja a skúšajte.

REGISTRÁCIA do KLUBU MAMA a ja:
TU

Registráciou získavate okrem iného aj možnosť otestovať nové produkty.

TESTUJTE Nechtíkovú starostlivosť o detskú pokožku

Nechtíková dojčenská a detská starostlivosť Weleda chráni a ošetruje pokožku Vášho dieťatka od prvého dňa života. Špeciálny kozmetický rad zahŕňa 100% certifikované prírodné prípravky z najčistejších dostupných surovín v kvalite BIO. Produkty sú vyvinuté v spolupráci s lekármi a farmaceutmi a sú špeciálne prispôsobené pre potreby citlivej detskej pokožky - vhodné od prvého dňa života.

Produkty obsahujú výťažky nechtíka lekárskeho v BIO kvalite s protizápalovými, hojivými a antibakteriálnymi účinkami. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

10 z Vás, ktoré sa prihlásite do KLUBU Mama a ja dostane balíček Nechtíkovej kozmetiky zn. Weleda

  • Nechtíkový dojčenský krém - účinná ochrana pred vznikom zaparenín. Účinne chráni citlivú pokožku pred vznikom zaparenín v oblasti plienok. Lanolín a oxid zinočnatý chránia jemnú pokožku spoľahlivo pred vlhkosťou.
  • Nechtíkový Kúpeľ s bylinkami - pre pokojný spánok a zdravie dýchacích ciest. Nepenivý kúpeľ s výťažkami liečivých rastlín posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Nechtíkový dojčenský olej - vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku, neparfumovaný. Ideálny na každodennú starostlivosť najmä po kúpeli. Chráni a vyživuje prirodzeným spôsobom jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou.Je vhodný aj na jemnú masáž dojčiat.
  • Olej na masáž bruška dojčaťa - na uvoľnenie napätého bruška a podporu trávenia. Olej na masáž bruška dojčaťa obsahuje prírodné éterické oleje z majoránky, harmančeka rímskeho a kardamónu, ktoré sa tradične používajú na podporu zažívania a pri nadúvaní.

Staňte sa členkami KLUBU Mama a ja a TESTUJTE kvalitné výrobky!

Fotogaléria