Predplaťte si detský časopis!

Predplaťte si detský časopis!
30.8.2017 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Zapojte sa do veľkej predplatiteľskej súťaže s detskými časopismi Včielka, Adamko, Zornička a vyhrajte super ceny.

6Pri objednávke minimálne 20 ks ročného predplatného detského časopisu Včielka, Adamko alebo  Zornička získate ďalšie ročné predplatné pre pedagóga na celý rok ZADARMO. Plus ako darček navyše jeden z obľúbených krémov a telových mliek AVON.

Súčasne vás automaticky zaradíme do žrebovania o super ceny: 23 krásnych kníh od vydavateľstva SLOVART pre celú triedu a kreatívny balíček školských pomôcok KOH-I-NOOR v hodnote 500 € rovnako pre celú triedu, plus máte šancu v  PREDPLATITEĽSKEJ SÚŤAŽI pre škôlky a školy, vyhrať lístky na celosvetovo populárny muzikál MADAGASKAR pre celú triedu! Vyhráva 1 trieda za Včielku, 1 trieda za Adamka a 1 trieda za Zorničku, ktoré sa vydajú  na dobrodružnú cestu do divokej Afriky s obľúbenými zvieratkami z filmu Madagaskar: Martym, Alexom, Melmanom a Glóriou. Deti čaká: kúzelná výprava, svetelná show, veľkolepá choreografia, prepracované kostýmy, známe pesničky, ale aj dojemný príbeh o ceste zo ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskar.

Ponuka platí pre kolektívy na celoročné predplatné od čísla 09/2017. Súťaž platí do 20.10.2017. Žrebovanie cien prebehne na konci októbra, výhercov uverejníme v novembrovom čísle časopisov.

Objednávkové kupóny na predplatné nájdete v aktuálnych číslach časopisov, alebo online VČIELKA TU a ADAMKO  TU (distribútor Ares) či VČIELKA TU a ADAMKO  TU (Slovenská pošta), či stačí poslať objednávku emailom na: