Pitný režim našich detí

PR článok | 13. september 2023
Pitný režim našich detí

Či už je leto alebo zima, mamičky musia vždy myslieť na pitný režim svojich detí. Je ideálne vybrať správny hrnček, ktorý bude praktický, bezpečný a pre deti zaujímavý.

Môj prvý hrnček

Deti sa začínajú okolo 6. mesiaca zoznamovať s prvými príkrmami, a to je správny čas na prvý hrnček. Značka LOVI má vo svojom sortimente Prvé hrnčeky Easy Switch alebo Prvé hrnčeky so slamkou so závažím s objemom 150 ml s mäkkým náustkom alebo so silikónovou slamkou, ktoré nedráždia citlivé detské ďasná. Vďaka tvarovaným rukovätiam môžu detičky držať hrnček samé a hrnček navyše funguje tiež ako praktická odmerka. Je skrátka ideálnym krokom pri prechode z dojčenia či pitia z dojčenskej fľaše k pitiu z hrnčeka.

 

Unikátny systém aj krásne dizajny


A čo ďalej? V každom veku sa deti neustále vyvíjajú a je potrebné tomu prispôsobiť aj veľkosť a funkčnosť hrnčeka. Od 9 mesiacov sa môžu deti tešiť na netečúce hrnčeky z kolekcie INDIAN SUMMER a BUDDY BEAR s objemom 250 ml. Hrnček má mäkký silikónový náustok, ktorý nenarúša sací reflex, inovovaný tesniaci systém, protišmykové rukoväte a pogumovanú základňu. Pitný režim deťom spestria rozkošné dizajny hrnčekov.


Mami, ja mám smäd!

Ročné dieťatko už určite ocení väčší objem hrnčeka, s unikátnym systémom 360°, z ktorého už deti pijú ako z otvoreného pohára, len bez rozlievania. Vďaka špeciálnemu uzáveru môžu deti piť po celom obvode hrnčeka a tesniaci systém učí dieťa kontrolovať pohyby pri pití. Uzáver navyše obsahuje antibakteriálnu ochranu SteriTouch®, ktorá redukuje až 99 % baktérií. Značka LOVI ponúka hrnčeky so systémom 360° s objemom 250 ml a tešiť sa tak môžete na kolekciu BUDDY BEAR, INDIAN SUMMER alebo obľúbenú kolekciu WILD SOUL. K hrnčekom sú dostupné tiež náhradné membrány v balení po dvoch kusoch.

 

Chcete sa o značke LOVI dozvedieť viac? Sledujte ich Instagram či Facebook.

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: