Neonato: značka pre mamičky, ktoré si chcú udržať štýl

Neonato: značka pre mamičky, ktoré si chcú udržať štýl
15.8.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: www.neonato.cz

Starostlivosť o bábätko je náročná, nemusíte však popri nej prísť o šarm a štýl. Nájdite si v každodennom zhone aspoň chvíľku sama pre seba, rozmaznávajte sa a obklopte produktmi, ktorými dáte jasne najavo, že aj mamičky môžu udávať módne trendy.

Medzi značky, ktoré z vás široko ďaleko urobia módnu ikonu, patrí taliansky výrobca kočíkov a príslušenstva pre deti Neonato.

Spoločnosť Neonato vznikla v 90. rokoch v Taliansku. Bola jedným z priekopníkov filozofie, že produkty pre deti nemusia byť len praktické, ale tiež trendy. Vďaka tomu si značku obľúbili mamičky z celého sveta, ktoré sa zaujímajú o módu a dizajn.

Kočíky od svetových dizajnérov

Neonato na svojich kolekciách spolupracuje s významnými svetovými dizajnérmi. Všetky produkty sú vďaka tomu spracované v súlade s najnovšími módnymi trendmi. Tohtoročnú bláznivú farebnú kolekciu kočíkov Neopop v komiksovom štýle napríklad vytvorila talianska návrhárka Ludmilla Radchenko.

Dizajnéri značky myslia ale aj na zákazníkov, ktorí nie sú fanúšikmi extravagantných módnych výstrelkov. Pre zástancov klasickej, nikdy nestarnúcej mestskej elegancie je určená séria Neonato Puro Urban v béžových a šedých odtieňoch v kombinácii s koženými prvkami.

Vyberte si vlastnú farebnú kombináciu

Pri výbere farebnej kombinácie môžu rodičia využiť praktický konfigurátor, vďaka ktorému si môžu zvoliť farbu podvozku, korbičky alebo športovej konštrukcie a farbu a vzor striešky. A keď vás začne zvolená farebná kombinácia nudiť, môžete jednoducho vymeniť poťah na strieške za iný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Dizajn nie je tou najdôležitejšou vlastnosťou, ktorú u kočíkov mamičky hľadajú. Najdôležitejšou je práve bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Tím Neonato si to uvedomuje, a preto sleduje okrem trendov v móde aj tie technologické.

Kočíky a autosedačky prechádzajú prísnymi bezpečnostnými testami a sú vyrobené v súlade s bezpečnostnými normami Európskej únie. Výsledkom sú moderné, funkčné a pohodlné produkty, v ktorých si dieťa naplno užije vaše spoločné výlety.

PURO_MOD from Baby Direkt on Vimeo.

Fotogaléria