Mamičky testovali detskú kozmetiku bevola®. Čo ich najviac prekvapilo?

Redakcia | 20. Dec 2019
Mamičky testovali detskú kozmetiku bevola®. Čo ich najviac prekvapilo?

Milé mamičky, poznáte kompletný rad starostlivosti o pleť a celé telo bevola®, ktorá ponúka aj produkty pre tie najmenšie detičky? Členky nášho Klubu Mama a ja už áno! Ako jediné majú od nás totiž možnosť pravidelne testovať produkty pre detičky a mladé rodiny, aby ich praktické skúsenosti pomohli aj vám sa pri výbere lepšie rozhodnúť.

Ako dopadol náš najnovší test detskej kozmetiky bevola®, ktorú kúpite jedine v predajniach Kaufland?

Testovali sme detskú kozmetiku bevola®

Značku kvalitnej kozmetiky pre celú rodinu bevola®, ktorá obsahuje viac ako 80 výrobkov pleťovej a telovej kozmetiky pre celú rodinu, spoločne s Klubom Mama a ja doslova „na vlastnej koži“ tentoraz testovalo 15 mamičiek s detičkami prevažne v batoliacom veku. Boli s kozmetikou, určenou pre tie najmenšie deti a bábätká spokojné? 

Testovací balíček bevola® obsahoval:

 • bevola® BABY umývací gél na tvár a telo 500ml
 • bevola® BABY olej na citlivú pokožku 250 ml
 • bevola® BABY krém proti zapareninám 150ml
 • bevola® BABY detský krém na tvár 75ml
 • bevola® BABY detské vlhčené utierky sensitive 30ks

Mamičky ocenili najmä kvalitu a dizajn 

Viac ako 60% mamičiek poznalo túto značku už pred testovaním a vedeli aj o tom, že Kaufland ponúka aj produkty určené pre bábätká a batoľatá. Takmer 70% testujúcich už predtým vyskúšalo minimálne jeden produkt. Najčastejšie išlo o Krém na tvár a Umývací gél na telo značky  bevola®.

Dizajn testovaných produktov mamičkám vyhovoval, rovnako ako aj informácie o zložení výrobkov považovali za postačujúce. Aj kvalitu cenovo dostupných produktov značky bevola® mamičky veľmi ocenili a uznali, že je porovnateľná s podobnými produktami iných značiek za vyššiu cenu. Najviac pozitívnych hodnotení získal Umývací gél na tvár a telo a Krém na tvár určený deťom. 

Z postrehov našich testujúcich mamičiek:

 • Umývací gél sa dá použiť aj na vlasy, aj ako pena do kúpeľa. Veľké plus je, že umývací gél má pumpičku. Takisto ma veľmi potešil krém proti zapareninám, ktorý síce vyzerá na pohľad husto, ale dobre sa rozotiera.
 • Prekvapila ma v prvom rade vôňa (až na vlhčené obrúsky) a  kvalita.
 • Krásna vôňa olejčeka, aj krém proti zapareninám je super. Používame ho denne a sme s ním spokojní.
 • Prekvapila ma cena produktov a jemné zloženie s obsahom pantenolu. Mne osobne nevoňali obrúsky, ale oceňujem ich pevnosť. Krém na tvár ma príjemnú vôňu a nezanecháva povlak po natretí.
 • Kvalita voči cene produktov a aj voči konkurencii.
 • Známa mi tieto výrobky odporúčala, ale nemala som doteraz odvahu ich vyskúšať, preto som sa prihlásila do testu. Bola som spokojná nielen ja, ale aj moje dieťatko. Určite budem používať túto detskú kozmetiku, a rada vyskúšam aj niečo iné aj pre seba.

Otestujte aj vy kompletný rad starostlivosti o pleť a celé telo pod značkou bevola®, ktorá vás príjemne prekvapí nielen kvalitou, ale aj jemným zložením.

Kúpite ho exkluzívne iba vo vašom Kauflande. 

bevola

 Chcete aj vy testovať? Prihláste sa do Klubu Mama a ja a využite všetky výhody.

 

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: