Halloween – strašidelná zábava vo Familyparku

Halloween – strašidelná zábava vo Familyparku
10.10.2017 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Familypark – najväčší zábavný park v Rakúsku – je už niekoľko rokov obľúbeným výletnom cieľom slovenských rodín.

Park je vzdialený iba 1 hodinu autom od Bratislavy a malým i veľkým ponúka svet jedinečných zážitkov. Počas Halloweenu sa zábavný park zmení na obrovské strašidelné divadlo pre celú rodinu. Vynikajúci tip pre všetkých fanúšikov Halloweenu!

Už po štvrtýkrát sa od 28. 10. do 1. 11. 2017 bude vo Familyparku konať Halloween – tento raz pod mottom „Duchovia a strašidlá“.Celé parkovisko na ploche viac ako 145.000 m² je ozdobené náročnou strašidelnou dekoráciou a vyše 300 LED lámp sa spolu s generátormi hmly stará o tú správnu atmosféru až neskoro do noci.

Pre hostí sú samozrejme otvorené aj atrakcie. Absolútne výnimočná je jazda na horskej dráhe pri svetle mesiaca či jazda na traktore popri kostlivcoch a iných mátohách.

Ale žiadny strach – všetky strašidelné bytosti sú vytvorené s citom a primerane veku tých najmenších. Veľmi radi tiež u nás privítame návštevníkov v kostýmoch, ktoré sú vhodné pre deti.

Show pre deti a sprievod strašidiel

Prvý raz sa tento rok od soboty do utorka bude dvakrát denne konať špeciálna show pre deti, počas ktorej sa malí návštevníci vydajú s maskotom parku, kocúrom Filippom, na tajuplnú cestu. Deti môžu potom sprevádzať duchov a čarodejné bytosti počas ich strašidelného sprievodu cez park.

Od soboty do utorka je na programe obľúbená večerná show. Ako účinkujúcich sa podarilo získať medzinárodné hviezdy artistického neba zo súboru „Troupe Gerlings“, ktorí získali významné ocenenia počas festivalu cirkusového umenia v Monte Carle.

Familypark je vynikajúcim miestom na rodinný výlet po celý rok. Počas Halloweenu však na návštevníkov čaká úplne iná, neobyčajná ponuka zážitkov. Dospelí sa spolu s deťmi môžu ponoriť do nadprirodzeného sveta duchov, čarodejníc a upírov a užiť si veľa smiechu a zábavy.