Denimové kombinácie pre malých aj veľkých

F&F | 2. Sep 2020
Denim Tesco
foto: F&F

Pohodlné a šik oblečenie.

Denim je obľúbený kúsok, ktorý sa hodí na akúkoľvek príležitosť. A to nielen v prípade „dospeláckeho“ šatníka, rovnaké uplatnenie si nájde aj v tom detskom. 

Čo do škôlky a školy?

Prichádza čas škôlky či školy, a tak asi ako každá mamina, aj vy stojíte pred otázkou, ako vyskladať šatník vašim najmenším, aby bol čo najpraktickejší a zároveň najpestrejší. Veď na prvom mieste by malo byť pohodlie, ale zároveň chceme drobcov potešiť pestrými a hravými kúskami. Aktuálna kolekcia F&F ponúka skutočne širokú a rôznorodú ponuku pre deti rôznych vekových kategórií. 

F&F

Nechýba v nej ani obľúbený denim, ktorý patrí k najuniverzálnejším kúskom a hodí sa na množstvo príležitostí. S košieľkou či so svetríkom vykúzlite jednoduchý outfit na akýkoľvek školský deň, ale aj rodinnú oslavu či návštevu. V kombinácii s teniskami a športovou vestou môžete vyraziť do víkendových jesenných dní a na potulky mestom.  

Mini me  

Možno ste aj vy objavili čaro takzvaného „mini me“ – malej verzie samých seba. S kolekciou F&F vyskladáte zaujímavé outfity pre celú rodinku „ako cez kopírak“.

F&F

Denimové nohavice, sukňa či bunda – kúsky, ktoré nájdete nielen v dámskej kolekcii, ale v detskej. Ktorýkoľvek deň si môžete spríjemniť tým, že si vyskladáte podobné outfity a zbieranie zážitkov bude mať o to zaujímavejší rozmer. 

Inšpirujte sa najnovšou kolekciou v predajniach F&F. Do 15.9. platí pre celú ponuku denimu zľava -20%.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: