Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý

Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý
11.10.2017 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Narodenie dieťaťa predstavuje pre novorodenca množstvo zmien.

Po pôrode musí novorodenec prejsť mnohými zmenami, vďaka ktorým sa prispôsobuje novým životným podmienkam mimo tela matky.

Už niekoľko sekúnd po pôrode dieťa začína samostatne dýchať. Udržanie čistého a priechodného nosa prispieva k lepšiemu dýchaniu, uľahčuje dojčenie, kŕmenie a spánok dojčiat.

Pravidelné čistenie nosa pomáha regenerovať a posilňovať nosovú sliznicu, čím umožňuje dôležitú ochranu celého organizmu.

Jedným z najpríjemnejších, najbezpečnejších a najúčinnejších spôsobov ako čistiť nos Vášho dieťatka už po narodení je používať mikrosprej morskej vody Stérimar baby.

Stérimar baby je mikrosprej morskej vody, 100%-ný prírodný, fyziologický, bez konzervačných látok. Pomáha jemne a šetrne vyčistiť detský nos, odstrániť nadbytočný hlien aj u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky).

Uľahčuje dojčenie a spánok dojčiat, zvlhčuje suchú a podráždenú nosovú sliznicu (suchý vzduch, znečistené ovzdušie, ústredné kúrenie, klimatizácia, kúpanie v chlórovanej vode).

Keď má dieťatko upchatý nos

Stérimar baby Na upchatý nos je prvý a jediný o meď obohatený hypertonický roztok morskej vody na slovenskom trhu pre deti už od 3 mesiacov. Hypertonický roztok znamená, že koncentrácia  solí je vyššia ako v bunkách ľudského tela.

V prípade, že je nosová sliznica pri nádche  opuchnutá a zadržiava viac  vody ako obyčajne,  je práve použitie hypertonického roztoku morskej vody spôsob ako opuch prirodzene uvoľniť.

Stérimar baby Na upchatý nos je naviac  obohatený o meď, ktorá  potláča rast a množenie baktérií, pôsobí protizápalovo a pomáha chrániť pred komplikáciami nádchy.

www.sterimar.sk

Veríme, že si Stérimar baby obľúbiš rovnako ako našu novú súťaž o dovolenku pri mori v hodnote 2500 € a ďalších 95 lákavých výhier.

Lebo starať sa o svoj nos sa oplatí.

Zapoj sa do súťaže ešte dnes! Klikni na http://www.sterimar.sk/sutaz