Çilek - nábytok v štýle detskej fantázie

Çilek - nábytok v štýle detskej fantázie
26.2.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Značka detského nábytku Çilek bola založená v roku 1995 v Turecku s jasným cieľom – plniť detské sny.

Dizajnéri značky pri navrhovaní detského nábytku spájajú originálny dizajn, kvalitné spracovanie v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi a funkcionalitou. Çilek má franšízingové predajne po celom svete. Na Slovensku ponúka tento detský nábytok predajňa v Bratislave s názvom Çilek Room.

Çilek

  • kvalitný
  • bezpečný
  • originálny

Naši zákazníci pri zariaďovaní detskej izby najčastejšie dbajú na bezpečnosť a nezávadnosť produktu, na dostatok odkladacieho priestoru pre oblečenie a hračky a tiež na dlhodobé využitie. Netreba však pri tom praktickom pohľade rodiča zabúdať aj na predstavy dieťaťa. Pre dieťa je najdôležitejší vzhľad. Ako bude vyzerať jeho izba. Fantázia detí je bezodná studnica nápadov a azda každého z nás prekvapí, čo všetko sú schopné deti vymyslieť.

Viete, ako vyzerá šatňa futbalistov? Športové skrinky, lavičky, futbalové lopty či víťazný pohár. Ak vaše dieťa miluje futbal, takto zariadená izba bude jeho splnená predstava o právoplatnom členstve v populárnom futbalovom klube.

Zo skúseností vieme, že deti rady spávajú v atypických postieľkach, pretože sú atraktívnejšie a z detskej izby vyčarujú úžasné miesto na hranie. Medzi nevšedné postieľky s veľkou popularitou u najmenšieho zákazníka patrí určite posteľ v tvare pirátskej lode.

Çilek vyrába nábytok v sériách, čo umožňuje vyšperkovať izbičku do detailov štýlovými závesmi, prehozmi, baldachýnmi či taburetmi. Okrem toho, ako Vám bude dieťatko rásť, viete detskú izbu prerobiť na študentskú dokúpením väčších variantov, napríklad písací stôl môžete neskôr  rozšíriť o praktickú nadstavbu, prípadne namiesto dvojdverovej skrine, ktorú môžete posunúť mladšiemu súrodencovi, dokúpite troj či dokonca štvordverový variant podľa potreby. Odpadá Vám povinnosť meniť nábytok celej izby.

Bábätká, školáci či tíndežeri, každá veková kategória nájde harmonické útočisko v izbe zariadenej presne podľa vlastných predstáv. Nechajte sa inšpirovať.