dm drogerie markt

Súťažte o praktický balíček produktov od dm drogerie markt

21.7.2021

Nakupovať v dm drogerie markt je sviatkom pre každú mamu. Všetko, čo bábätko potrebuje, nájdete pod jednou strechou. Sme radi, že spolu s dm drogerie markt tu máme ďalšiu skvelú súťaž! 

Čo môžete vyhrať?

  • babylove anatomický silikónový cumlík, 2 ks

Mäkký a symetrický tvar je prispôsobený detským ústam a podporuje zdravý vývoj ústnej dutiny dieťaťa. Ventilačné otvory na kryte cumľa umožňujú cirkuláciu vzduchu a zabraňujú tým podráždeniu pokožky.

  • babylove úložný box na cumlík, 1 ks

Už žiadne stratené cumlíky! Úložný box je ideálny na hygienické skladovanie a prenášanie cumlíkov. Údržba je mimoriadne jednoduchá, čistenie možné aj v mikrovlnnej rúre.

  • babylove Bio detské sušienky so sušenými jahodami, 125 g

Lahodné keksíky v tvare zvieratiek sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami doma i na cestách. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru sú vhodné pre deti už od 1 roka. Sú vyrobené z výberového Bio obilia, sladené ryžovým sirupom, tvar a veľkosť presne sadne do malých detských rúk, a tým napomáhajú rozvíjať aj jemnú motoriku dieťaťa.

  • babylove hrkálka, 1 ks

Detská hrkálka v tvare kruhu podporuje poznávanie a jemný motorický vývoj. Upevnenie hrkálky na kočíku či deke na hranie s hrazdou podporuje vnímanie a spracovanie vizuálnych podnetov. Hrkajúci zvuk pri každom pohybe zároveň stimuluje vnímanie zvuku a reflex uchopenia. Hrkálka je ideálna na precvičenie jemnej motoriky a koordináciu hmatu a zraku.

  • babylove vlhčené utierky s 99 % vody, 20 ks

Jemne čistia plienkovú oblasť, sú tiež vhodné na ruky, tvár i telo. Vlhčené utierky s neutrálnym pH majú veľmi dobrú znášanlivosť s pokožkou, sú vhodné aj pre citlivú a na alergie náchylnú detskú pokožku.

  • sundnace Kids Med Ultra Sensitiv detské opaľovacie mlieko s OF 50+, 200 ml

Vodoodolné opaľovacie mlieko má veľmi vysoký ochranný faktor 50+ a UVA a UVB filtre, ktoré chránia citlivú detskú pokožku pred slnečným žiarením.

  • box na vlhčené utierky
  • taška na plienky 
dm drogerie markt

Vyhraj praktický balíček od dm drogerie markt

Odpovedzte na súťažnú otázku a 3 z vás pošleme tento bohatý praktický balíček produktov v hodnote 15 Eur od spoločnosti dm drogerie markt.

V máji pribudli v predajniach dm nové produkty, ktoré nie sú len klimaticky neutrálne, ale sú aj neutrálne k životnému prostrediu. Aké označenie majú tieto produkty?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Erika K. Bratislava, Michaela J. Žilina, Jana F. Košice