S taškou Topgal do nového školského roka!

20.8.2012

Školské batohy TOPGAL spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality, dizajnu a bezpečnosti. To je hlavním dôvodom ich obľúbenosti.

Špičková kvalita - za posledné tri roky sa na Slovensku reklamovalo iba 0,5 % z celkovej predanej produkcie

Originálny design - naši zákazníci oceňujú jedinečné grafické motívy, rovnako ako dômyselnú koncepciu batohov

Bezpečnosť dieťaťa - batohy majú reflexné odrazové plochy, reflexné lemovanie po obvode batohu aj na popruhoch, blikačky a fluorescenčné pláštenky a vesty

Anatomické tvarovanie - pevná, anatomicky tvarovaná chrbtová časť batohu a nastaviteľné, dostatočne široké popruhy.

Z mnohých modelov si môžete vybrať ten pravý, ktorý bude váš školák nosiť na chrbte s radosťou, napríklad:

Chlapčenská školská taška

Dvojkomorová školská taška pre školákov od 1.-4. ročník ZŠ. Ergonomicky tvarovaný, pevne lisovaný chrbtový systém spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zabezpečí pohodlné a bezpečné každodenné nosenie. Obidve komory sú priestranné, pohodlne do nich ukladáte všetky potrebné školské potreby a pomôcky. V prednej komore sa nachádza praktické vrecko zo sieťoviny. Na prednej strane sa nachádza jedno veľké vrecko s organizérom a karabínkou na kľúče. Toto vrecko je vhodné pre ukladanie boxu na desiatu, alebo peračníka. Pre oživenie vnútorného priestoru sú použité pestrofarebné podšívky. Ramenné popruhy sú vybavené praktickým háčikom na pripevnenie dlhých koncov popruhu, a klipom pre PET fľaše. Na jednej strane sa nachádza vrecko z elastickej sieťoviny pre ukladanie fľaše s nápojom do objemu 0,7l. Do druhého postranného vrecka je možné ukladať rôzne drobnosti. Tieto školské tašky sú vybavené početnými reflexnými prvkami a plochami pre zvýšenie pasívnej bezpečnosti. Dno tašky je z pevného materiálu, je vybavený plastovými nožkami, spodné hrany sú tiež spevnené.

Dievčenská školská taška

Klasická trojkomorová školská taška s motívom motýlikov a kvietkov pre dievčatá od 1-4. tiredy ZŠ. Ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s polstrovaním a vyberateľným hliníkovým rámom spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zaisťujú pohodlné každodenné nosenie. Dlhé konce popruhov je možné pripnúť praktickým háčikom.

Predná komora je najpriestrannejšia. Stredná a zadná komora sú rovnako veľké. Na prednej strane sa nachádza vrecko na zips s menovkou a karabínkou na kľúče. V strednej komore nájdete jednoduchý organizér a putko s karabínkou pre zavesenievrecúška na prezuvky (CHI 555).

Pre oživenie vnútorných priestorov boli použité pestrofarebné podšívky. Na stranách batohu sú nápadito riešené bočné vrecká stahovateľné gumeným popruhom. Obidve sú vhodné na prenášanie 0,5l fľase s nápojom. Batoh je doplnený o početné reflexné prvky pre zvýšenie pasívnej bezpečnosti v prípade horšej viditeľnosti. Dno tašky je chránený pevným materiálom a plastovými nožkami. Spevnené sú aj spodné hrany. Sú použité kvalitné zipsy s kovovými ťaháčikmi. Na vrchnej časti sa nachádza úchyt pre prenášanie v ruke a tiež pútko na zavesenie na lavicu.

Doprajte vášmu školákovi kvalitu za skvelé ceny! Viac na www.topgal.sk

Zapojte sa do súťaže, odpovedzte správne na zadanú otázku a 3 z vás pošleme školskú tašku podľa vlastného výberu z dvoch vyobrazených modelov (chlapec, dievča)!

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Ivan Levak, Stupava

Gabriela Belanová, Bratislava

Jana Farkašová, Spišské Vlachy